podlahy

Právě se nacházíte: >> úvodní stránka >> Parkety

ParketyParkety jsou vynikající volbou při řešení interiéru domu i bytu. Díky své vysoké odolnosti nabízí využití i v prostorech kanceláře nebo veřejných prostor. Přírodní dřevo posilují doplňující látky a zvyšují odolnost materiálu vůči mechanickému poškození i vlhkosti. Jednotlivé díly do sebe přesně zapadají. Výsledný povrch je barevně i tvarově stálý a vytváří typický zajímavý vzor. Barva přírodního dřeva působí komfortně pro nášlap, výborně tlumí hluk. Parkety mají velmi dobré termoizolační vlastnosti.


Unikátní vzhled dřevěných parket povýší vzhled každého interiéru. Podle našich vzorníků můžete vybírat jemné barevné rozdíly i rozdíly ve struktuře. Doporučíme vám způsob pokládky, způsob údržby i vhodnost využití podle zamýšleného interiéru. Velikou výhodou je možné snadné oživení nebo renovace povrchu parket. Parkety je možné povrchově upravit pro větší odolnost. Pracovat je možné i se zvýrazněním kresby dřeva a jeho barvy.


Dáme vám k dispozici nejen přístup ke kvalitnímu materiálu, ale i vlastní dlouholeté zkušenosti. V případě vašeho zájmu vám můžeme dodat veškerý základní i doplňkové materiál, zajistit pokládku nebo renovaci již stávající podlahy. Parkety patří mezi cenově náročnější řešení, vyplatí se však v mnohonásobně delší životnosti a odolnosti.


>> RENOVACE PARKET

>> POKLÁDKA PARKET

2011 - 2017 © Tomáš Heřman | podlahy a podlahové krytiny | Podlahy České Budějovice www.podlahy-herman.com