podlahy

Právě se nacházíte: >> úvodní stránka >> Pergoly

Pergoly České BudějoviceVyužijte prostor vaší zahrady na plno. U přiléhající část k domu nebo na zajímavém místě v zeleni můžete vytvořit další, venkovní, obývací pokoj. Vzdušná dřevěná stavba vám poskytne příjemné stinné místo i závětří. Pergolu můžete vybavit pohodlným zahradním nábytkem, ale i grilem a venkovním osvětlením. Od jara do podzimu můžete relaxovat v krásném prostředí otevřené zahrady a zároveň v pohodlí bezprostřední kousek od domova.


Připravíme pro vás projekt přesně na míru vašeho domu i představ. Vycházíme z letitých zkušeností ze stavby dřevěných konstrukcí. Pergolu uzpůsobíme i náročnému členitému podkladu. Podle vašeho přání připravíme vstup zvenku i uzpůsobení pro přechod přímo z obytné části domu. Schody, nakloněná rovina pro bezbariérový vstup, ochranné prvky, ale také pevné nebo zdobné výplně stěn vytvoříme v souladu s praktickým využitím plochy.


Při realizaci dbáme také na vzhled, který nenaruší styl vaší zahrady a domu. Pergola zvýší estetický vzhled a podtrhne eleganci okolí. Obraťte se na nás kdykoli. Nemusíte se bát náročného projektu ani dlouhého času realizace. Disponujeme zkušenostmi, odborným vybavením i dostatečnou zásobou kvalitního dřeva. Naši práci i čas přesně přizpůsobíme vašim potřebám.


2011 - 2017 © Tomáš Heřman | podlahy a podlahové krytiny | Podlahy České Budějovice www.podlahy-herman.com